Inimesed

Kadri Kallast-Varik Erika Reiss 
direktor õppekorraldaja
+372 5669 2040 +372 5331 3885
 kadri@viljandikunstikool.ee info@viljandikunstikool.ee
   

 

 

 
NIMI  AMET TELEFON E-POST
Tatjana Anniko õpetaja +372 521 3874 tatjana.anniko@klk.vil.ee
Kristi Kangilaski õpetaja kristikangilaski@mail.com
Kaja Lepla õpetaja +372 55 574 716 lepla@vpg.ee
Lemmi Paul õpetaja +372 5645 3927 lemelli64@gmail.com
Laineli Parrest õpetaja +372 59 018 345 laineli.laineli@gmail.com
Janika Siim õpetaja janika.siim@olustvere.edu.ee
Reet Talimaa õpetaja +372 58 370 973 talimaareet@gmail.com
Kati Kivja õpetaja +372 51 652 50 katikivja@msn.com
Rauno Teider õpetaja +372 554 3854 rauno.teider@gmail.com
Jaanus Siim õpetaja- meister  +372 51 787 04 jaanus@suure-jaani.ee
Kerli Valmsen  meister- koristaja memory.com@mail.ee

 

 

2016.-17. õa HOOLEKOGU:

1. Vilja Volmer, vanemate esindaja                   e-post: viljavolmer@gmail.com
2. Merlin Muts, vanemate esindaja                   e-post: merlin.muts@ajaleht.ee

3. Triinu Meriste, vanemate esindaja               e-post: triinu.meriste@gmail.com
4. Lemmi Paul, õpetajate esindaja                    e-post: lemelli64@gmail.com
5. Reet Talimaa, õpetajate esindaja                  e-post: reett@kultuur.edu.ee

6. Aavo Palo, volikogu esindaja                         e-post: aavo.palo@paalalinna.ee
7. Kerttu Kaljurand, õpilaste esindaja

8. Katariina Visnap, õpilaste esindaja

KorraldusHoolekogude_kinnitamine