Inimesed

       
Kadri Kallast Erika Reiss     
direktor õppekorraldaja    
+372 5669 2040 +372 5331 3885    
 kadri@viljandikunstikool.ee info@viljandikunstikool.ee    
   

 

 

 
NIMI  AMET TELEFON E-POST
Tatjana Anniko õpetaja +372 521 3874 tatjana.anniko@klk.vil.ee
Kristi Kangilaski õpetaja   kristikangilaski@gmail.com
Kaja Lepla õpetaja +372 55 574 716 kaja.lepla@gmail.com
Lemmi Paul õpetaja +372 5645 3927 lemelli64@gmail.com
Laineli Parrest õpetaja +372 59 018 345 laineli.laineli@gmail.com
Janika Siim õpetaja   janikasiim5@gmail.com
Reet Talimaa õpetaja +372 58 370 973 talimaareet@gmail.com
Kati Kivja õpetaja +372 51 652 50 katikivja@msn.com
Liisi Joala õpetaja  +37258438831  liisi.joala@gmail.com
Resa Tiitsmaa õpetaja  +372 55536775 resanukk@gmail.com
Urmas Volmer õpetaja- meister  +372 58 812 366 urmasvolmer@gmail.com
Kerli Valmsen   meister- koristaja     memory.com@mail.ee
       

 

 

2019.-20. õa HOOLEKOGU:

1. Kristi Siimso, vanemate esindaja                            e-post: kristi.siimso5@gmail.com

2. Triinu Meriste, vanemate esindaja                        e-post: triinu.meriste@gmail.com
3. Lemmi Paul, õpetajate esindaja                             e-post: lemelli64@gmail.com
4. Kati Kivja, õpetajate esindaja                                 e-post: katikivja@msn.com

5. Helmut Hallemaa, volikogu esindaja                    e-post: helmut.hallemaa@gmail.com
6. Rebecca Villem, õpilaste esindaja

7. Madara Kuld Matsin, õpilaste esindaja

KorraldusHoolekogu