Kunstiring

Kunstiring on 1-2 korda nädalas toimuv üldkunstikursus neile lastele, kes palju kohal käia ei saa.

vabaateljee-opilased

Alates septembrist 2014

10 x 90 minutit trimestris
Hind: 30€ trimestris
(10€/kuus)

KUNSTIRING KOOLILASTELE

Kui lapsel on aega vähe, siis on kunstikooli kunstiring parim lahendus. Joonistame, maalime, voolime, meisterdame, leiutame ja õpime tundma erinevaid tehnikaid – iga kord toimub midagi põnevat. Tegemist jagub nii väikestele kui ka suurematele õpilastele. Ja kui kunstiringis käies kool juba tuttavamaks saab ning asi suuremat huvi hakkab pakkuma, saab laps soovi korral alati põhiõppesse üle minna.

KUNSTIRINGI ASTUMISE AVALDUS

taiskasvanuope_kursused

Alates septembrist 2015

11 x 45 minutit trimestris
Hind: 30€ trimestris
(10€/kuus)

KUNSTIRING LASTEAIALASTELE

Kord nädalas tuleb kunstikoolist õpetaja Kati lasteaeda, et väiksema seltskonnaga üks lahe ja loov tunnike veeta. Kuna Kati on keraamik, siis saab kindlasti ka sõrmed savi sisse pista ja mõnuga voolida. Kunstiringid toimuvad lasteaedades: Mesimumm, Midrimaa ja Krõllipesad.

KUNSTIRINGI ASTUMISE AVALDUS