Kunstiring

Kunstiring on 1-2 korda nädalas toimuv üldkunstikursus neile lastele, kes palju kohal käia ei saa.

vabaateljee-opilased

Alates septembrist 2014

10 x 90 minutit trimestris
Hind: 30€ trimestris
(10€/kuus)

KUNSTIRING KOOLILASTELE

Kui lapsel on aega vähe, siis on kunstikooli kunstiring parim lahendus. Joonistame, maalime, voolime, meisterdame, leiutame ja õpime tundma erinevaid tehnikaid – iga kord toimub midagi põnevat. Tegemist jagub nii väikestele kui ka suurematele õpilastele. Ja kui kunstiringis käies kool juba tuttavamaks saab ning asi suuremat huvi hakkab pakkuma, saab laps soovi korral alati põhiõppesse üle minna,.

KUNSTIRING MUDILASTELE

Kord nädalas reedeti kella 15.30-17.00 toimuv lõbus kunstiring on mõeldud neile pisikestele lastele,  kes tahavad kunstitegemist lihtsalt algul natuke proovida. Joonistame, maalime, voolime, meisterdame ja leiutame – põnevust jagub.

KUNSTIRINGI ASTUMISE AVALDUS