Sisseastumine

Algõpe

Kunsti algõpe I-IV klassi õpilastele vanuses 6-11 a. Tunnid toimuvad 1-2 korda nädalas. Loomingulisust arendatakse läbi mängu ja eksperimentide. Katsetatakse mitmesuguste materjalidega. Tasapisi õpitakse tundma kunstitegemise võtteid ja põhimõtteid.

Põhiõpe

V-IX klassi õpilastele vanuses 10-16 a. Tunnid toimuvad 2-3 korda nädalas. Õpilased saavad mitmekülgse ülevaate kunstist ja kunstitegemisest. Töötatakse erinevate materjalide ja tehnikatega ning omandatakse vajalikud tööoskused. Arendatakse loomingulisust ja valikute tegemise oskust. Õppeaineteks on joonistamine, maalimine, kompositsioon, vormiõpetus ja kunstilugu. Lisaks on põhiõppe õpilastel trimestri jooksul võimalik osaleda tasuta ühel täienduskursusel.

Kunstiring

1-2 korda nädalas toimuv kunstiring sobib õpilastele, kel aega vähe või kes soovivad kunstitegemist algul natuke proovida. Joonistame, maalime, voolime, meisterdame, leiutame ja õpime tundma erinevaid tehnikaid – iga kord toimub midagi põnevat. Soovi korral saab laps alati põhiõppesse üle minna.

Kunstiring lasteaias

Kord nädalas tuleb kunstikoolist õpetaja Kati lasteaeda, et väiksema seltskonnaga üks lahe ja loov tunnike veeta. Kuna Kati on keraamik, siis saab kindlasti ka sõrmed savi sisse pista ja mõnuga voolida.
Kunstiringid toimuvad lasteaedades: Mesimumm, Midrimaa ja Krõllipesad.

Noorterühm

Õppesuund sobib nii algajatele kui ka vilunumatele, pakkudes väljakutseid ja juhendamist vastavalt individuaalsele tasemele ja erialastele huvidele. Õpe toimub 2 päeval nädalas.

Täiskasvanute vabaateljee

Kord nädalas toimuv kunstikursus sobib igaühele! Julgesti võivad õppima tulla ka need, kes pole varem kunstiga tegelenud. Piisab uudishimust ja tahtmisest! Kui ei oska, siis meie õpetame. Kelle kunstnikukäsi on aga juba üsna kindel, saavad seda meie õpetajate abiga hoida rooste minemast.

Erialakursused

Kunstikool korraldab mitu korda aastas erinevaid põnevaid kursusi kunsti ja disaini alal. Kursus koosneb reast 90-minutilistest sessioonidest, mis toimuvad kord nädalas. Kursused on tasulised, aga iga Kunstikooli põhiõppe õpilane saab valida trimestri jooksul ühel kursuse tasuta.