Inimesed

       
Laineli Parrest Erika Reiss     
direktor õppekorraldaja    
+372 59 018 345 +372 53 313 885    
 laineli.parrest@viljandikunstikool.ee info@viljandikunstikool.ee    
   
NIMI  AMET TELEFON E-POST
Tatjana Anniko õpetaja +372 52 138 74 tatjana.anniko@gmail.com
Resa Tiitsmaa õpetaja +372 55 536 775 resanukk@gmail.com
Kati Kivja õpetaja katikivja@msn.com
Kaja Miller õpetaja +372 55 574 716 kaja.lepla@gmail.com
Reniita Romann õpetaja +372 55 698 267 reniita.romann@gmail.com
Heidi-Lii Rikken õpetaja heidiliirikken@gmail.com
Stefani Vissel õpetaja +37256267510 stefanivissel@hotmail.com
Merle Karu õpetaja +372 5199 1319 etteaste@gmail.com
Kerli Kore õpetaja +37258268698 kerlikore@gmail.com
Kristiina Kalamees fotoõpetaja +37256638651 kristiina.kalamees@gmail.com
Kadri Kallast (lapsehoolduspuhkusel) direktor kadri.kallast@gmail.com

2023.-24. õa HOOLEKOGU:

1. Peeter Matson, vanemate esindaja                           e-post: peeter@nordmel.ee
2. Kristi Siimso, vanemate esindaja                             e-post: kristi.siimso5@gmail.com
3. Kaja Miller, õpetajate esindaja                                 e-post: kaja.lepla@gmail.com
4. Kerli Kore, õpetajate esindaja                                 e-post:kerlikore@gmail.com
5. Harri Juhani Aaltonen, volikogu esindaja                  e-post: harri.aaltonen@hansacandle.com
6. Helmut Hallemaa, volikogu esindaja                        e-post: helmut.hallemaa@gmail.com
7. Saara Saskia Siimso, õpilaste esindaja
8. Katariina Marie Remmelkoor, õpilaste esindaja

Korraldus: Hoolekogu 2023.12.11