Eesti linnade tühjaks jäänud teadetetahvlid võiks vallutada laste ja noorte looming

25.märts 2021

Viljandi Kunstikool täitis kõik linnas tühjaks jäänud kuulutuste kapid õpilaste töödega. Kogukonna tagasiside oli toetav ja nüüd oleme juba väljapanekuid värskendamas.
Laste ja noorte tööd on siirad ja pretensioonitud, need sobivad keerukal ajal nii kenasti tuju tõstma või pakuvad möödujatele lihtsalt vaheldust.
Viljandis jäi tühjaks seitse suurt kuulutuste kappi, osad kahepoolsed, kunstikool haaras võimalusest ja tulemus on tõesti väga tore – jalutaja saab üles otsida 12 erinevat väljapanekut fotodest, visanditest
maalikatsetusteni.
Loodetavasti inspireerib meie väike edulugu üle Eesti ka teisi laste ja noorte loomingut linnaruumi tooma.
 fotograaf Heigo Zimmer