Sisseastumine

1. – 4. klass

Kunsti algõpe algklasside õpilastele vanuses 6-11 a. Tunnid toimuvad 1-2 korda nädalas. Loomingulisust arendatakse läbi mängu ja eksperimentide. Katsetatakse mitmesuguste materjalidega. Tasapisi õpitakse tundma kunstitegemise võtteid ja põhimõtteid. Kuutasu 25 eurot.

AVALDUS

5. – 9. klass

Põhiõpe põhikooli õpilastele vanuses 10-16 a. Tunnid toimuvad 2-3 korda nädalas. Õpilased saavad mitmekülgse ülevaate kunstist ja kunstitegemisest. Töötatakse erinevate materjalide ja tehnikatega ning omandatakse vajalikud tööoskused. Arendatakse loomingulisust ja valikute tegemise oskust. Õppeaineteks on joonistamine, maalimine, kompositsioon, vormiõpetus ja kunstilugu. Lisaks on põhiõppe õpilastel trimestri jooksul võimalik osaleda tasuta ühel täienduskursusel. Kuutasu 32 eurot.

AVALDUS 

Valikõpe  5. – 9. klass

Õppesuund sobib nii algajatele kui ka vilunumatele, pakkudes väljakutseid ja juhendamist vastavalt individuaalsele tasemele ja erialastele huvidele. Valida saab ühe aine põhiõppe tunniplaanist. Kuutasu 25 eurot.

AVALDUS

Noorterühm 16. – 20. a. noortele

Õppesuund gümnasistidele ja ettevalmistus kõrgkooli sisseastumiseks. Sobib nii algajatele kui ka vilunumatele, pakkudes väljakutseid ja juhendamist vastavalt individuaalsele tasemele ja erialastele huvidele. Valida erineva koormuse vahel:  2-3 akad. tundi nädalas kuutasu 25 eurot ja 5 või enam ak.t. nädalas 32 eurot.

AVALDUS

Valikaine fotostuudio 5. – 12. klassi õpilastele

Kord nädala toimuv kursus sobib igaühele keda huvitab pildistamine. Kursus toimub terve õppeaasta vältel kolmapäeviti kell 16.00-18.15  Viljandi Kunstikoolis. Õppetöö raames on võimalik teha põhikooli loovtöö. Gümnaasiumi õpilased saavad tunnid üle kanda valikaine kursusena.  HETKEL TUNDE EI TOIMU.

AVALDUS 

Keraamikaring õpilastele

Kord nädalas toimuv ring on täielikult keraamika päralt. Oodatud on kõik kooliõpilased alates 4. klassist, olenemata varasemast kogemusest. Ringi tegevus toimub 2 akadeemilist tundi korraga (90 minutit). Kuutasu on 25 eurot, mis sisaldab ka kõiki materjale ka töövahendeid ning tööde põletamist kunstikooli keraamikaahjus. Valida saab esmaspäeva, kolmapäeva või neljapäeva vahel. Kunstikoolis alg-, põhiõppe või valikaines õppivad õpilastele kuutasu  20 eurot.

AVALDUS

Kunstiring lasteaias

Kord nädalas tuleb kunstikoolist õpetaja lasteaeda, et väiksema seltskonnaga üks lahe ja loov tunnike veeta.
Kunstiringid toimuvad lasteaedades: Mesimumm, Midrimaa ja Krõllipesad. Kuutasu 20 eurot.

AVALDUS 

Kunstiring Kesklinna Koolis

Kord nädalas tulevad kunstikoolist õpetajad Kesklinna kooli. Õpetaja Reniita Romann ootab kunstiringi 2.-4. klassi õpilasi, tunnid toimuvad  1 kord nädalas väikeste maja ruumides. Õpetaja Tatjana Anniko ootab kunstiringi 1. klassi õpilasi ja tunnid toimuvad 1 kord nädalas tööõpetuse majas. Kunstiring arendab lapse käelisi oskusi, koostöö oskusi, loovust, kujutlusvõimet, keskendumisvõimet, suurendab heaolutunnet, tõstab enesehinnangut. Kunstiringis maalime, voolime, meisterdame, joonistame, katsetame tehnikaid ja materjale ning oleme toredad sõbrad. Kuutasu 20 eurot.

AVALDUS 

Kunstiring Paalalinna Koolis

Viljandi Kunstikooli õpetaja Kati Kivja ootab kunstiringi 1.-4. klassi õpilasi. Tunnid toimuvad 1 kord nädalas. Kunstiring arendab lapse käelisi oskusi, koostöö oskusi, loovust, kujutlusvõimet, keskendumisvõimet, suurendab heaolutunnet, tõstab enesehinnangut. Kunstiringis maalime, voolime, meisterdame, joonistame, katsetame tehnikaid ja materjale ning oleme toredad sõbrad. Kuutasu 20 eurot.

AVALDUS 

Beebi & emme-issi kunstikool

Beebide kunstitund. Ootame tundi 6 kuu – 2. aasta vanuseid beebisid. Tunnid toimuvad 1 korda nädalas. Loomingulisust arendatakse läbi mängu ja eksperimentide. Katsetatakse mitmesuguste materjalidega. Osalustasu 8 eurot kord.

AVALDUS

Täiskasvanute keraamikaateljee

Keraamikaateljee on kõigile huvilistele avatud kord nädalas teisipäeviti kell 18.00–19.30 (2 ak.t.). Keraamika ateljees saab nautida mõnusat voolimisprotsessi ja pärast kauni eseme endale koju kaasa viia. Ideaalne teraapiline tegevus ning juhendaja näpunäidete abil saavutatud kaunis tulemus. Ühe korra pilet maksab 8 eurot, millele lisandub materjalikulu.

AVALDUS

Täiskasvanute ja seeniorite kunstikool

Teisipäeviti kell 11.00–12.30 ja kell 18.00–19.30. Sobib igas eas kunstihuvilistele. Joonistamine, maal, graafika, kunstilugu ja palju muud. Julgesti võivad õppima tulla ka need, kes pole varem kunstiga tegelenud. Piisab uudishimust ja tahtmisest! Kui ei oska, siis meie õpetame. Kelle kunstnikukäsi on aga juba üsna kindel, saavad seda meie õpetajate abiga hoida rooste minemast. Osalustasu 8 eurot kord.

AVALDUS

Kursus

Kunstikool korraldab mitu korda aastas erinevaid põnevaid kursusi kunsti ja disaini alal. Kursus koosneb reast 90-minutilistest sessioonidest, mis toimuvad kord nädalas. Kursused on tasulised, aga iga Kunstikooli põhiõppe õpilane saab osaleda trimestri jooksul ühel kursuse tasuta.

AVALDUS