Emadepäeva tähistamine Viljandis 8. mail

04.mai 2021

Laupäeval, 8.05. kell 11-15
Liikumismäng “Emale rõõmuks”

Võta kaart, liigu ja rõõmusta koos perega!
Kutsume teid tähistama Viljandi linna emadepäeva koos perega värskes õhus liikudes.
Laupäeval, 8. mail riietuge mugavalt ja ilmale vastavalt ning seadke sammud Viljandi kesklinna poole, et osaleda liikumismängus mööda kodulinna.
Oleme teile koostanud teekonna, millel liikudes läbite erinevaid rõõmustavad tegevuspunkte.
Sellel teekonnal on teil koos perega võimalik harrastada joogat, mängida korv- ja jalgpalli, kuulata pillimängu, osaleda aardejahis, end koos perega pildistada, maalida, istutada taime, lahendada ülesandeid, lugeda luuletusi, jagada meenutusi ja veel palju muud toredat.
Kõik tegevused on sellised, millega iseseisvalt hakkama saate ning ei vaja juhendaja abi. Tublidel liikujatel on võimalik osaleda ka auhinnaloosis.

Selleks, et püsiksime terved ja rõõmsad hoia tegevuspunktis teiste peredega distantsi ning oota rahulikult oma korda. Võtke endale aega, ikkagi pidupäev!
Liikumismängu kaardi leiate sündmuse Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/events/457810032120079 
Paberil kaart on saadaval Viljandi linnaraamatukogus (Tallinna 11) ning samal päeval kõigis liikumismängu tegevuspunktides.
Vaata liikumismängu kohta lisa sündmuse Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/events/457810032120079
Rõõmustavad tegevused teie teekonnale koostavad:
Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi Perepesa, Pärimusmuusika ait, Viljandi joogakeskus, VANT/Viljandi Avatud Noortetuba, Viljandi Muuseum, Viljandi Kunstikool, Viljandi Huvikool, Viljandi spordikeskus, Viljandi JK Tulevik.

Tasuta
VAATA LISAKS
Liikumismäng “Emale rõõmuks”