Registreeri siin “Linnaruumi” kursusele

02.mai 2021

Linnaruumi kursus “Minu Vabaduse plats”
11-17 aastastele
Juhendaja arhitekt Ülle Maiste
7.05., 14.05., 21.05.,28.05., 4.06. kell 15-17
.
Arhitekt Ülle Maiste, kelle meekonna võidutöö järgi on rekonstrueeritud Viljandi Vabaduse plats, tutvustab noortele, kuidas käib avaliku ruumi kujundamine. Milline on hea ja mõnus linn. Kuidas panna paberile oma unistused ja ideed.
Tunnid toimuvad reedeti 7.05., 14.05., 21.05.,28.05., 4.06. kell 15-17
.
Registreerimine:
Viljandi Kunstikooli õpilastele: https://viljandikunst.ope.ee/registreeri
Teistele õpilastele: https://www.avaldused.ee/et/logi-sisse
KURSUS ON TASUTA
Kiirusta, osalejate arv 9 õpilast.
.
Koostöös Loov Viljandiga teoks saanud kursus jätkub arhitektuurse minikonkursiga “Minu Vabaduse plats”, mis päädib pop-up näitusega.  Arhitektuurihuvilisi noori oodatakse sügisel Loov Viljandi ja Eesti Arhitektuuri Keskuse poolt korraldatavale  Linnafoorumile, kus koos teiste linlastega võetakse fookusesse Viljandi järve äärne piirkond.
Viljandi Kunstikooli ja Loov Viljandi ühine ettevõtmine, kursustesari “Linnaruum” saab teoks tänu Eesti Kultuurkapitalile, Viljandi linnale ja Kultuuriministeeriumile.
Loov Viljandi on kogukondlik algatus, mis aitab mõtiskleda kuidas väärtustada Viljandi ainulaadsust ning luua sellest elamiseks ja töötamiseks parim paik. Loov Viljandi tegemistel saab silma peal hoida ja kaasa mõelda ning – rääkida läbi vastavatud FaceBooki lehe.