Võimalik liituda uue arveldusplatvormiga

14.dets. 2018

Viljandi linnavalitsuse rahandusamet teavitab, et jälgides meie riigi e-teenuste arendamise suundumusi, alustab Viljandi linn koostööd arveldusplatvormiga Bill.me.

Teie jaoks on uue tasuta arveldusplatvormiga Bill.me ühinemine vabatahtlik, see on lihtsalt üks uus ja mugav võimalus oma arvete tasumiseks ning nende kohta ülevaate omamiseks. Kõik senised arvete edastamise viisid jäävad edasi toimima (arve e-kirjaga, arve internetipanka e-arve püsimaksekorralduse jaoks või erandkorras arve paberile väljatrükituna).

Edastame Teile järgneva teabe, et huvi korral saaksite uue arvelduskeskkonnaga liituda.

Mis on Bill.me?
Tänaseks päevaks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend igakuiste arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Bill. me platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Lisainformatsiooni kõikide Bill.me võimaluste ja eeliste kohta leiate koduleheküljel www.bill.me.

Selleks, et saaksite Bill.me arveldusplatvormil tegutsema hakata, on vajalik Teie sooviavaldus-taotlus: Bill_me_taotlus_lapsevanemalt
Kirjalik digitaalallkirjastatud sooviavaldus-taotlus saatke palun Viljandi linnavalitsuse rahandusameti juhataja aadressile: marika.aaso@viljandi.ee.
Võimalik sooviavalduse-taotluse vorm kirja manuses, võite taotluse teha ka vabas vormis, seda digitaalselt allkirjastades. Taotluse alusel saadame Teie viimase(d) arve(d) Bill.me keskkonda, kust Teile saadetakse registreerimiseks link ning edasised juhised.

Bill.me võimalused
Teie mugavuse huvides saate kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku Töölaua profiili abil saate:
• Igakuiste arvete saamine (ka teistelt Eesti teenusepakkujatelt)
• Ligipääs arvete arhiivile
• Arvete tasumine ühe klikiga
• Ühendada automaatmakse
• Teavituste edastamine ja infovahetus
• 24/7 tehniline tugi

Soovime juhtida teie tähelepanu sellele, et platvormiga liitumine ja kasutamine on TASUTA! Teenustasu võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Teie mugavuse huvides on saadaval ka kõik endised kasutusel olevad arvete tasumise viisid.

Lähitulevikus on platvormi kõik võimalused ja eelised kättesaadavad ka Androidi ja iOS-i Bill.me mobiilirakenduses, mis suurendab veelgi kasutamise kiirust ja mugavust. Loodame, et te hindate kaasaegse platvormi kõiki eeliseid ja võimalusi.

Lisainformatsiooni kõikide Bill.me võimaluste ja eeliste kohta leiate koduleheküljel www.bill.me, küsimusi saate otse teenusepakkujalt küsida: Telefon: +372 53015051, e-post: info.ee@bill.me

Lugupidamisega

Viljandi linnavalitsuse rahandusamet
Marika Aaso, rahandusameti juhataja
Tel 501 9166, marika.aaso@viljandi.ee