Suvepraktika

19.mai 2017

Sel aastal on Viljandi Kunstikooli suvepraktika kohtadeks:
– Johann Köleri kodutalu Lubjassaares Suure-Jaani vallas I vahetus vanusele 7-12. aastastele 12.-14. juuni (E-K)
– Johann Köleri kodutalu Lubjassaares Suure-Jaani vallas II vahetus vanusele 13–17 aastastele, 19.- 21. juuni (E-K)  
– Kihnu saarel  mere ääres vanuses alates 11. aastast, 13.- 15. juuni (T-N)

1) 12.-14. juuni Lubjassaares Köleri kodutalus, 7.-12.aastastele kunstikooli õpilastele, osalustasu 30 eurot. Osalustasu sisaldab toitlustust 3x päevas ning majutust. Laagrit juhendavad õpetajad Lemmi Paul ja Kati Kivja. Transport laagripaika (25 km kaugusel Viljandist) ja tagasi toimub õpetajate ja lastevanemate autodega. Grupi suurus max: 15 õpilast.
AJAKAVA2017-maalilaager 1

2) 13.-15. juuni Kihnu saarel Kastani talus, alates 11. aastastele kunstikooli õpilastele, osalustasu 50 eurot. Laagrit juhendavad õpetajad Reet Talimaa ja Kaja Lepla, kohapealset korralduslikku tuge pakub lisaks direktor Kadri Kallast-Varik. Osalustasu sisaldab transporti, majutust ning toitlustust 2 korda päevas: väljasõidupäeval lõuna- ja õhtusöök, teisel päeval hommiku- ja õhtusöök (päeval maalime laagripaigast eemal, kehakinnituseks teeme hommikul kaasa võileivad, soovi korral käime läbi külapoest), tagasisõidupäeval hommiku- ja lõunasöök. Grupi suurus: 15-18 õpilast.
NB: Kuna saarelt enne laagri lõppu tagasi koju ei saa pöörduda, siis soovime lapsevanematele südamele panna, et te paneksite oma lapse Kihnu laagrisse kirja ainult juhul, kui olete veendunud, et ta kodust kaugel vapralt vastu peab.
AJAKAVA: Kihnu praktika

3) 19.-21. juuni Lubjassaares Köleri kodutalus, alates 13. aastastele kunstikooli õpilastele, osalustasu 30 eurot. Osalustasu sisaldab toitlustust 3x päevas ning majutust. Laagrit juhendavad õpetajad Laineli Parrest ja Rauno Teider. Transport laagripaika (25 km kaugusel Viljandist) ja tagasi toimub õpetajate ja lastevanemate autodega. Grupi suurus max: 15 õpilast.
AJAKAVA: 2017-maalilaager 2

Registreerimine Kunstikooli õppekorraldaja Erika juures kuni 6. juunini.
Transport Lubjasaarde toimub lapsevanemate autodega (kaart manuses).
Andku Erikale teada need, kes transporti vajavad ja ka need, kes saavad seda teistelegi pakkuda: info@viljandikunstikool.ee või tel. 53 313 885

Piiratud osavõtjate arvu tõttu võtame praktikale vastavalt registreerimise järjekorrale.