Viljandi emadepäev

28.apr. 2021

Viljandi emadepäev: https://www.facebook.com/events/457810032120079
Kutsume teid tähistama Viljandi linna emadepäeva koos perega värskes õhus liikudes.
Laupäeval, 8. mail kell 11-15.
Riietuge mugavalt ja ilmale vastavalt ning seadke sammud Viljandi kesklinna poole, et osaleda liikumismängus mööda kodulinna.
Oleme teile koostanud teekonna, millel liikudes läbite erinevaid rõõmustavad tegevuspunkte.
Sellel teekonnal on teil koos perega võimalik harrastada joogat, mängida korv- ja jalgpalli, kuulata pillimängu, osaleda aardejahis, pildistada end koos perega, maalida, istutada lille, lahendada ülesandeid, lugeda luuletusi, jagada meenutusi ja veel palju muud toredat.
Kõik tegevused on sellised, millega saate iseseisvalt hakkama ning ei vaja juhendaja abi. Tublidel liikujatel on võimalik osaleda ka auhinnaloosis. Ja auhindu on seekord jagada rohkelt!
Auhinnad panevad välja: Viljandi linnaraamatukogu, Pärimusmuusika ait, Viljandi Muuseum, Kondase Keskus, Ugala teater, Viljandi JK Tulevik, VANT, Viljandi linnavalitsus, Viljandi Spordikeskus ja Sakala Keskus.
Selleks, et püsiksime terved ja rõõmsad hoia tegevuspunktis teiste peredega distantsi ning oota rahulikult oma korda. Võtke endale aega, ikkagi pidupäev!
Liikumismängu kaardi lisame siia peagi ning paberil kaart saab olema saadaval Viljandi linnaraamatukogus (Tallinna 11) ning teistes liikumismängu tegevuspunktides.

Kõik täpsemad juhised on tulekul!
Rõõmustavad tegevused teie teekonnale koostavad:
Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi Perepesa, Pärimusmuusika ait, Viljandi joogakeskus, VANT/Viljandi Avatud Noortetuba, Viljandi Muuseum, Viljandi Kunstikool, Viljandi Huvikool, Viljandi Spordikeskus, Viljandi JK Tulevik.

Vaata lisaks: https://viljandikunstikool.ee/emadepaeva-tahistamine-viljandis-8-mail/