Algas visioonikonkurss „Minu Vabaduse plats”!

17.mai 2021

Laste ja noorte visioonikonkursile “Minu Vabaduse plats” on oodatud ideekavandid, mis kirjeldavad unistusi sellest, kuidas Viljandi linna uuel esindusväljakul oleks hea ja huvitav viibida.

Konkursile oodatakse kavandeid 27. maiks kell 18.00 e-mailile kunstikool.viljandi@gmail.com või tulla Viljandi Kunstikooli, Posti tn 11.

Parimatest töödest avatakse 1. juunil Vabaduse platsil pop-up näitus.

Konkursi tingimused:

• Ootame osalema kõiki Viljandi lapsi ja noori vanuses 5-35 eluaastat.
  • Ootame kuni kolme A3 suuruses vabas tehnikas ideekavandit ja nende kirjeldusi.
  • Ideekavandeid võib teha üksi, koos sõbra, klassi, pere või juhendajaga.
  • Ideekavand(id), sõnaline kirjeldus ja oluline info (ideekavandi pealkiri, autori (te) ees- ja perekonnanimi, soovi korral varjunimi, vanus,  e-mail, telefon)  edastada hiljemalt 27. mail kell 18.00-ks, kas e-mailile kunstikool.viljandi@gmail.com või tuua paberkandjal Viljandi Kunstikooli, Posti tn 11, E-N kell 9-18 õppekorraldaja ruumi (esimene korrus).
  • Parim  töö selgitatakse välja 15. juunil rahvahääletuse teel Loov Viljandi Facebooki lehel. Konkursi võitjat ootab üllatusauhind. Võitjaga võetakse ühendust nädala jooksul peale tulemuse välja kuulutamist.
  • Parimatest töödest avatakse 1. juunil Viljandi linna lastekaitsepäeval Vabaduse platsil pop-up näitus “Minu Vabaduse plats”.
  • Korraldajatel on õigus esitatud töid avaldada ja kasutada sotsiaalmeedias ning erinevates meediakanalites.

Ideekavandi täpsemad tingimused: LINK
1.Visioonikonkursi taust
2.Ideekavandi kujundamise juhend
3.Idee kirjeldamise juhend
4.Vabaduse platsi asendiplaan
5.Terminite seletused

Lisainfo: kunstikool.viljandi@gmail.com või infotelefon 5198 4096.
Visioonikonkurss ja näitus toimub kodanikuühenduse Loov Viljandi ning Viljandi Kunstikooli eestvedamisel. See on osa Loov Viljandi haridusprogrammist. Sündmus saab teoks tänu Eesti Kultuurkapitalile, Viljandi linnale ja Kultuuriministeeriumile, Sakala Keskusele ning Kogukonnakinole.