Noored

16 – 26 aastastele noortele:

* Ettevalmistuskursus kunstikõrgkooli astumiseks
* Multimeedia

Ettevalmistuskursus toimub esmaspäeviti, teisipäeviti ja neljapäeviti (vt tunniplaanis tähis Noored) ning erinevate juhendajatega koos saab läbi mängida erinevate erialade sisseastumiskatseid – näiteks arhitektuur, mood, sisekujundus, graafika, maal jpm. Kursusel saab head nõu ja tagasisidet ning õppeaasta jooksul koguneb erinevates tehnikates ja teemadel visandeid, mida saab sisseastumisel vajalikku portfooliosse lisada. Oodatud on nii kunstikooli vilistlased kui ka esmakordselt kunstikooli tulijad!

Multimeedia tunnid toimuvad teisipäeviti kell 16.45-18.30 Kärt Petseri juhendamisel. Tunnis võib kasutada enda kaamerat või soovi korral kunstikooli digitaalset peegelkaamerat. Pildistamas käiakse nii linnaruumis kui ka kunstikooli stuudios, järeltöötlust tehakse kunstikooli arvutiklassis. Kursus sobib nii algajatele kui ka vilunumatele, pakkudes väljakutseid ja juhendamist vastavalt individuaalsele tasemele ja erialastele huvidele.

Osalustasu:

üks õppeaine – 25 € kuus
kaks ja enam õppeainet – 32 € kuus

Tähelepanu, Viljandi Gümnaasiumi õpilased: Viljandi Kunstikoolis õppimist on võimalik arvesse võtta gümnaasiumi õppekavas valikkursusena!

KUNSTIKOOLI ASTUMISE AVALDUS