Kunstiringid

vabaateljee-opilased

Alates septembrist 2016

1 x 45 minutit nädalas (va koolivaheaeg)

KERAAMIKARING

Keraamikaring on 1 korda nädalas toimuv kursus, valida saab kahe erineva päeva vahel

KERAAMIKARINGI ASTUMISE AVALDUS

Alates septembrist 2018

1 x 45 minutit nädalas (va koolivaheaeg)
Hind: 15,00€/kuus

KUNSTIRING LASTEAIALASTELE Kord nädalas tuleb kunstikoolist õpetaja lasteaeda, et väiksema seltskonnaga üks lahe ja loov tunnike veeta.  Kunstiringid toimuvad lasteaedades: Mesimumm, Midrimaa ja Krõllipesad.

Alates oktoobrist 2020

2 x 45 minutit nädalas (va koolivaheaeg)
Hind: 15,00€/kuus

KUNSTIRING KESKLINNA KOOLI LASTELE Kord nädalas tuleb kunstikoolist õpetaja Kesklinna kooli. Kunstiring arendab lapse käelisi oskusi, koostöö oskusi, loovust, kujutlusvõimet, keskendumisvõimet, suurendab heaolutunnet, tõstab enesehinnangut. Kunstiringis maalime, voolime, meisterdame, joonistame, katsetame tehnikaid ja materjale.

Alates septembrist 2015

4 x 45 minutit nädalas (va koolivaheaeg)
Hind: 20,00€/kuus

KUNSTIRING PAALALINNA KOOLI LASTELE Kaks korda nädalas teeb Paalalinna Kooli õpetaja Liisi Joala kunstiringi Paalalinna Kooli lastele. Kunstiring arendab lapse käelisi oskusi, koostöö oskusi, loovust, kujutlusvõimet, keskendumisvõimet, suurendab heaolutunnet, tõstab enesehinnangut. Kunstiringis maalime, voolime, meisterdame, joonistame, katsetame tehnikaid ja materjale.