Täiskasvanuõpe

Viljandi Kunstikoolis on selle asutamisest peale koolitatud ka täiskasvanud kunstihuvilisi. Oodatud on nii edasijõudnud kui neid, kes varem kunstiga tegelenud ei ole. Valida saab kahe erineva õppeviisi vahel:
käies kord nädalas täiskasvanute vabaateljees, keraamikaateljees või kunstikooli korraldatud erinevatel kursustel.
Keraamika ja maalimise ateljeedega võib liituda aastaringselt!

vabaateljee_taisk

TÄISKASVANUTE VABAATELJEE

Teisipäeval kell 18.00–19.30  toimuvad kunstitunnid sobivad hästi ka töötavale inimesele. Vabaateljees leiab võimetekohast juhendamist nii edasijõudnu kui ka kunstiga esmatutvust tegev täiskasvanu.
Õppetasu 8 eurot kord (2 ak.t.)

SEENIORITE KUNSTIKOOL
Teisipäeviti kell 11.00–12.30 Õppetasu 8 eurot kord     (2 ak.t.) Joonistamine, maalimine, graafika, kunstilugu ja palju muud.

AVATUD KERAAMIKA ATELJEE  

Sõrmed savis, tulem kivis! Keraamika ateljees saab nautida mõnusat voolimisprotsessi ja pärast kauni eseme endale koju kaasa viia. Ideaalne teraapiline tegevus ning juhendaja näpunäidete abil saavutatud kaunis tulemus.
Keraamikaateljee on kõigile huvilistele avatud teisipäeviti kell 18.00–19.30 (2 ak.t.)
Ühe korra pilet maksab 8 eurot, millele lisandub materjalikulu.

AVALDUS

Uuri lähemalt

taiskasvanuope_kursused

KURSUSED

Kunstikool korraldab mitu korda aastas erinevaid põnevaid kursusi kunsti ja disaini alal. Rea intensiivsete kohtumiste käigus saate omandada või lihvida konkreetseid oskusi. Oleme alati avatud ka ettepanekutele – andke oma soovidest teada ja meie saame korraldada just teid huvitava kursuse.

Uuri lähemalt